🏆

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie triumfuje po raz drugi z rzędu! Z dumą ogłaszamy, że nasza szkoła zdobyła Złotą Tarczę Perspektywy 2024 w kategorii najlepsze liceum.

To nie tylko zaszczytne wyróżnienie, ale również potwierdzenie wysokiej jakości edukacji, dbałości o rozwój uczniów i doskonałego przygotowania do ścieżki akademickiej.

Dziękujemy naszej wspaniałej społeczności szkolnej, nauczycielom, rodzicom i oczywiście utalentowanym uczniom za ich nieustanne zaangażowanie i pasję w osiąganiu sukcesów.

Razem tworzymy miejsce, gdzie nauka staje się pasją, a zdobywanie wiedzy staje się przyjemnością.

Gratulacje dla całej społeczności Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego w Rzeszowie – razem osiągamy najwyższe cele!