Kariera w DLU

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie to miejsce, gdzie pasja do nauki spotyka się z nowoczesnymi metodami edukacji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się placówką, która stawia na innowacyjność, kreatywność oraz indywidualne podejście do ucznia.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, cenisz sobie pracę w inspirującym środowisku i pragniesz współtworzyć przyszłość młodych ludzi, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Sekretarz szkoły

pracownik biurowy

Nauczyciel informatyki

poziom podstawowy

wsparcie uczniów

Nauczyciel j. hiszpańskiego

poziom podstawowy

Nauczyciel współorganizujący

wsparcie uczniów ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi

Zapewniamy możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który z pasją i zaangażowaniem kształtuje przyszłość edukacji!

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą RODO oraz listu motywacyjnego na adres: liceum@ur.edu.pl

Klauzula RODO CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Czekamy na Twoją aplikację!