Grono pedagogiczne

mgr Patrycja Gargaś-Setlak

język angielski

 

W 2004 r. na Uniwersytecie Warszawskim uzyskała tytuł magistra lingwistyki stosowanej ze specjalnością nauczycielską. Pracę z młodzieżą zaczęła jeszcze podczas studiów, w 2001 r. Od tamtego czasu pracuje z młodzieżą szkolną przygotowując ją do matury podstawowej, rozszerzonej i dwujęzycznej, jak i do egzaminów Cambridge. Oprócz pracy jako nauczyciel, zajmuje się również tłumaczeniami pisemnymi (książki popularno-naukowe, artykuły naukowe, teksty komercyjne) oraz ustnymi (wystąpienia publiczne, konferencje prasowe). Regularnie odwiedza Stany Zjednoczone, co pozwala jej na kontakt z żywym językiem oraz poszerzanie wiedzy na temat kultury amerykańskiej. W pracy stawia na rozwijanie wszystkich kompetencji językowych, kreatywność, profesjonalizm, szczerość, zrozumienie oraz partnerstwo.