🎓🌟 Zapraszamy na Orientation Day 2024 – Targi Szkół Średnich 🌟🎓

📅 Data: 26 marca 2024

📍 Miejsce: Uniwersytet Rzeszowski – Kampus Rejtana, ul. Pigonia 1, budynek A0

Szkoła to kluczowy etap w życiu każdego ucznia, a wybór szkoły średniej to jedno z najważniejszych decyzji, jakie przed nimi stoją. Dlatego z ogromną przyjemnością ogłaszamy Orientation Day 2024, organizowany przez Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie!

🌐 Co możecie się spodziewać:

  • Prezentacje szkół średnich z różnych dziedzin i profilów nauczania.
  • Możliwość rozmowy z przedstawicielami placówek edukacyjnych.
  • Informacje na temat oferty edukacyjnej, wymagań rekrutacyjnych i perspektyw zawodowych.

🤝 To wyjątkowa okazja dla uczniów klas 8 i ich rodziców, aby zdobyć wgląd w różnorodność szkół średnich oraz uzyskać wszelkie niezbędne informacje, które pomogą w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej przyszłej ścieżki edukacyjnej.

👩‍🏫👨‍🎓 Organizatorem wydarzenia jest Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie, które od lat dba o wszechstronny rozwój swoich uczniów, oferując unikalne możliwości edukacyjne.

Nie przegapcie tej fantastycznej okazji! Przyjdźcie 26 marca 2024 r. do budynku A0 na Kampusie Rejtana Uniwersytetu Rzeszowskiego i odkryjcie świat możliwości, jaki otwiera się przed Wami w szkołach średnich!

Pliki i linki:

Warunkiem uczestnictwa w targach jest wypełnienie formularza rejestracji uczestników oraz przesłanie formularza podpisanego przez dyrekcję szkoły w formie elektronicznej na adres: liceum@ur.edu.pl

🌈 #OrientationDay2024 #TargiSzkół #Edukacja #DecyzjeEdukacyjne #UniwersytetRzeszowski #DwujęzyczneLiceumUniwersyteckie 🌈