Grono pedagogiczne

mgr Natalia Homa-Halendy

poedagog

Absolwentka kierunku psychologia na KUL w Lublinie. Ukończyła także podyplomowe studia w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz logopedii. Była uczestniczką rocznego szkolenia Szkoły Trenerów. Ukończyła kurs kwalifikacyjny na Trenera Umiejętności Społecznych. Jest absolwentka Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Prągłowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziałach Psychiatrycznych dla Dzieci i Młodzieży, w Fundacji Alpha, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Autyzmu, Ośrodku Terapii Cogito oraz podczas praktyki prywatnej. W pracy, w każdej relacji, ceni możliwości, jakie stwarza rozmowa z drugim człowiekiem.