Osoby zainteresowane naszą szkołą informujemy, że termin zgłoszeń mija z dniem 31 maja 2023.

Prosimy dotrzymanie terminu.

Po 31 maja rejestracja nie będzie możliwa.

Test kompetencji językowych odbędzie się 2 czerwca 2023 o godz. 16:00 w naszej szkole przy ulicy Towarnickiego 3 i jest obowiązkowy dla każdego kandydata.

Przypominamy, że w tym roku rekrutacja do naszej szkoły odbywa się za pośrednictwem systemu Vulcan na stronie rzeszowprojekt.edu.com.pl

Komplet dokumentów dostarczanych do punktu naboru szkoły 1-go wyboru to wydrukowany z systemu Vulcan wniosek oraz kwestionariusz osobowy z naszej strony.

Wszelkie informacje odnośnie rekrutacji znajdą państwo w zakładce Rekrutacja, a oferta naszej szkoły w zakładce Oferta / Profile klas

Jeśli nasza szkoła jest Twoim 2 lub kolejnym wyborem, a chcesz przystąpić do testu kompetencji 2 czerwca 2023 o godzinie 16:00 to do 31 maja 2023 musisz dostarczyć do naszej siedziby [ Towarnickiego 3 ] kwestionariusz osobowy dostępny w zakładce rekrutacyjnej na naszej stronie!

Zapraszamy serdecznie!