🎉 Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego! 🏫📚
📅 Kiedy: 22 kwietnia 2024
⏰ O której: Od godziny 13:00
📍 Gdzie: ul. Towarnickiego 3, Rzeszów
Harmonogram zajęć:

Dzień Otwarty to świetna okazja, aby zobaczyć naszą szkołę od środka, poznać nauczycieli oraz obecnych uczniów. Może zastanawiasz się nad wyborem dwujęzycznego liceum, ale obawiasz się, że egzamin lub nauka w dwóch językach mogą być dla Ciebie zbyt trudne? Ten dzień jest właśnie dla Ciebie! 🌟
Przyjdź, aby sprawdzić swoje umiejętności językowe w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, dowiedz się więcej o metodach nauczania, które pomogą Ci osiągnąć sukces na egzaminie i w nauce.
Przygotowaliśmy dla Was cały wachlarz unikatowych lekcji o którym poinformujemy w najbliższych postach, także koniecznie obserwujcie nasz profil!

Nie przegap tej okazji! Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy również rodziców naszych kandydatów od godziny 16:00 do 17:00, aby zadać pytania i dowiedzieć się więcej!

📝✨

Do zobaczenia!