17 872 12 81 | pomoc.liceum@ur.edu.pl. liceum@ur.edu.pl

Jak sprawić, by 14 października na twarzach nauczycieli zagościł szeroki, szczery uśmiech? Nasi wspaniali uczniowie znaleźli na to niezawodny przepis! W Dniu Edukacji Narodowej wszyscy członkowie grona pedagogicznego DLUR zostali obdarowani nie tylko morzem życzliwości i szczerych życzeń oraz podziękowań,  ale także bardzo wyjątkowymi i  osobistymi prezentami.

W zupełnej tajemnicy Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich licealistów przygotował spersonalizowane kubki, na których umieszczone zostały ulubione „teksty”, powiedzonka czy zwroty każdego z DLURowych belfrów.  Warunkiem otrzymania niespodzianki było zidentyfikowanie „swojego” naczynia. Jak okazało się w praktyce  nie zawsze było to zadanie proste, ale zawsze towarzyszyło mu mnóstwo śmiechu i radości- zarówno po stronie uczniów jak i nauczycieli.